ApartPark - Apartamenty nad morzem w Świnoujściu

Zamieszkaj przy plaży!

Atrakcyjne apartamenty w dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia

ApartPark Świnoujście

Apartamenty nad morzem


W ramach nowej inwestycji ApartPark oferujemy zakup atrakcyjnych apartamentów, położonych w pierwszej od plaży linii zabudowy, w kameralnej części Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia.

Jako pierwsze powstaną budynki Albus i Rubus (termin zakończenia - II kwartał 2020), z apartamentami w trzech wariantach wykończenia (wg życzeń klienta). W etapie drugim inwestycji (2021 - 2022), wraz z oddaniem do użytku tunelu pod rzeką Świną, powstanie budynek trzeci - z infrastrukturą uatrakcyjniającą pobyt mieszkańcom ApartParku.

Przebycie drogi z budynków apartamentowych do najszerszej plaży Morza Bałtyckiego, gdzie temperatura wody przekracza latem 21oC (nieosiągalna w innych kąpieliskach bałtyckich), zajmuje tylko 3 minuty i prowadzi wygodnym duktem przez urokliwy i cichy park nadmorski.

Słynna, tętniąca życiem świnoujska promenada, znajduje się w zasięgu 5 minutowego spaceru. Po zaledwie 10 minutach jazdy na rowerze zwiedzisz niemieckie uzdrowisko Ahlbeck, bądź - korzystając z sieci ścieżek rowerowych - trafisz na jedną z sąsiednich wysp lub wykąpiesz się w jednym z kilku jezior. Trasom tym towarzyszy cień drzew, morskie widoki i krystaliczne powietrze.

Lokalizacja


Lubisz plażę i kąpiel w morzu?

Świnoujska plaża uważana jest za jedną z najładniejszych i najszerszych plaż bałtyckich, od wielu już lat otrzymując międzynarodowe wyróżnienia za jej czystość i zagospodarowanie („Błękitna Flaga”).

Lubisz jazdę na rowerze?

Przed Tobą dziesiątki kilometrów ścieżek rowerowych w Świnoujściu i niemieckiej część wyspy Uznam, które wiodą zarówno brzegiem morza, jak i poprzez lasy a zawsze pozwalają Ci oddychać orzeźwiającym i niewiarygodnie czystm powietrzem.

Jesteś entuzjastą żeglarstwa?

800 m od ApartParku znajduje się jedna z największych polskich marin, z której możesz udać się zarówno na pełne morze, jak i Zalew Szczeciński. Pamiętaj, że Świnoujście składa się z 44 wysp.

Chcesz nauczyć się kitesurfingu?

Na pobliskiej plaży (200 m od APARTPARKU) zlokalizowana jest szkoła KITESURFINGU

Lubisz przyrodę i nie lubisz zgiełku?

Będziesz mieszkał w samym sercu parku nadmorskiego i w bezpośrednim sąsiedztwie wspaniałego Parku Zdrojowego.

Masz kłopoty zdrowotne?

Nie mogłeś trafić lepiej, Świnoujście ma status uzdrowiska, a świnoujska baza zabiegowa pomoże Ci odzyskać zdrowie.

Jesteś ciekaw tajemnic II Wojny Światowej?

Z pewnością odwiedzisz odrestaurowane forty niemieckie w Świnoujściu (300m) oraz Peeneműnde (20 km), gdzie produkowano i testowano słynne V-2.

Chciałbyś zwiedzić zamek Hamleta lub słynny park rozrywki Tivoli w Kopenhadze, przejechać się mostem nad Sundem łączącym Danię ze Szwecją?

Prawie codziennie organizowane są wycieczki promowe do Szwecji (Ystad, Trelleborg).

A może Twoją pasją są ptaki?

Znowu strzał w dziesiątkę! Na świnoujskiej wyspie Karsiborska Kępa znajduje się jeden z najbardziej znanych rezerwatów ptasich.

To tylko część propozycji spędzenia wolnego czasu w Świnoujściu, a przecież możesz w dowolnym czasie grać w tenisa na świnoujskich kortach, udać się w rejs po Bałtyku statkami białej floty, uprawiać wędkarstwo, jesienią zbierać grzyby w świnoujskich i niemieckich lasach, przelecieć się motolotnią nad plażą, czy wreszcie pójść do kina Cinema 3D lub Aquaparku.

Już niedługo będziesz mógł dojechać do swojego apartamentu najdłuższym polskim tunelem podziemnym – już dzisiaj proponujemy przejazd wirtualny.

Oferta


Oferta obejmuje apartamenty jedno- i dwupokojowe w dwóch prawie identycznych budynkach: ALBUS i RUBUS, które zostaną oddane do użytku wiosną roku 2020. Własność apartamentu zagwarantowana będzie już na etapie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego, a na podstawie finalnej umowy sprzedaży założona zostanie odrębna księga wieczysta ze stosownym udziale w gruncie.

Inwestuj

Jeśli zamierzasz wynajmować swój apartament, skontaktujemy Cię ze współpracującą z nami agencją wynajmu apartamentów wakacyjnych, która będzie także przyszłym administratorem (operatorem) ApartParku (www.baltichome.pl). Jej profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie oraz stały kontakt z tysiącami stałych klientów, odwiedzających Świnoujście również poza sezonem wakacyjnym, zagwarantuje Ci optymalne wykorzystanie zakupionego apartamentu. Baltic Home oferuje każdemu właścicielowi apartamentu zawarcie wieloletniej umowy gwarantującej mu 75% udziału w przychodach z wynajmu. Możesz oczywiście wynajmować lokal samodzielnie lub nawiązać kontakt z innymi biurami wynajmu apartamentów.

Skorzystaj z promocji

Do końca roku 2017 przyjmujemy rezerwacje na promocyjną przedsprzedaż apartamentów w cenie od 10.500 zł/m2 netto w standardzie BASIC. Nabywcom, którzy zamierzają w przyszłości wynajmować zakupione lokale sugerujemy zakup lokali w standardzie BASIC PLUS lub COMPLETE. Szczegółowy opis standardów wykończenia lokali znajduje się w zakładce STANDARDY. Ponadto oferujemy sprzedaż miejsc postojowych w dwóch wersjach : w podziemnym garażu za cenę netto 50.000 zł lub na zewnątrz budynku za cenę 45.000 zł.

Odzyskaj VAT

Nabywcy naszych apartamentów, będący osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej, mogą uzyskać zwrot podatku VAT związanego z ich zakupem. Szczegółowych informacji dotyczących odzyskania VAT-u znajdziesz pobierając poniższą ulotkę lub u naszego doradcy podatkowego www.pronet.swi.pl).


Wybierz swój budynek

Standard


Budynki będą posiadały 5 kondygnacji nadziemnych oraz kondygnację podziemną – garaż, każdy budynek wyposażony będzie w dwa dźwigi osobowe, umożliwiające komunikację od poziomu garażu do piątej kondygnacji oraz instalację alarmową (kamery). Ogrzewanie lokali – zasilanie z ciepłowni miejskiej.

Standard wykończenia – BASIC

Typowy stan deweloperski z wyszpachlowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, kompletną instalacją elektryczną, instalacją domofonową, TV oraz internetową (wraz z osprzętem, tj.: gniazdami, wyłącznikami itp.). Lokale wyposażone będą w przeciwwłamaniowe drzwi zewnętrzne, stolarkę okienną ALU lub PCV, parapety podokienne, kasetowe żaluzje zewnętrzne, grzejniki CO oraz indywidualne liczniki energii, wody i ciepła.

Standard wykończenia – BASIC PLUS

W standarcie tym stan wykończenia BASIC poszerzony będzie o: Wyposażenie łazienki: drzwi prysznicowe, brodzik, szafka z umywalką, oświetlenie, lustro, ubikacja na stelażu, wyprowadzenie pod pralkę, płytki podłogowe i ścienne; Pomieszczenia mieszkalne: podłogi - panele lub płytki, listwy przypodłogowe, listwy przysufitowe, szafa zabudowana w przedpokoju; Aneks kuchenny: meble w zabudowie, płyta grzewcza elektryczna, na podłodze płytki lub panele; Balkon: płytki tarasowe; Drzwi wewnętrzne z ościeżnicami, klamkami i szyldem.

Standard wykończenia – COMPLETE

Umożliwia praktycznie natychmiastowy wynajem/zamieszkanie z chwilą przekazania kluczy, co oznacza, że standard BASIC PLUS poszerzony będzie o: Wyposażenie łazienki: komplet uchwytów i wieszaków, pełne oświetlenie; Aneks kuchenny: lodówka, utensilia kuchenne; W apartamencie jednopokojowym: łóżko kontynentalne z zagłówkami i materacami, szafki nocne, fotel rozkładany, stół z krzesłami, telewizor, karnisz z firanami, kompletne oświetlenie, w przedpokoju bagażownia; W apartamencie dwupokojowym: w pokoju: sofa, stół z krzesłami, telewizor, karnisz z firanami, kompletne oświetlenie, bagażownia w przedpokoju, w sypialni łóżko kontynentalne z zagłówkami i materacami, szafki nocne, karnisz z firanami, kompletne oświetlenie.

Uwaga! Przedstawione powyżej standardy wykończenia BASIC PLUS i COMPLETE mają charakter ramowy i mogą ulec zmianie.

Galeria zdjęć


Wizualizacje budynków

ApartPark - Rubus
ApartPark - Albus
ApartPark - Rubus w nocy

Wizualizacje pokoi

ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju
ApartPark - przykładowa aranżacja pokoju

Wizualizacje łazienek

ApartPark - przykładowa aranżacja łazienki
ApartPark - przykładowa aranżacja łazienki
ApartPark - przykładowa aranżacja łazienki